Recenzje o Erogen X

 • Julia
  Zrobiłam prezent mojemu mężowi, Żel do powiększania penisa Erogen X. Ma normalny rozmiar, ale bardziej chcę seksu niż facet. Teraz obudził się w nim prawdziwy drapieżnik! Był podekscytowany każdym dotykiem. Żelu w żaden sposób nie używał przez cały okres przed naszym spotkaniem, ale jego penis był nieco dłuższy, także grubszy.
  Erogen X
 • Maciej
  Od dawna chciałem kupić taki produkt. Znalazłem żel Erogen X, również kupiłem go z dostawą. Żel pomógł mi, masaż penisa wykonywałam z jego wsparciem 2 razy dziennie. Żel dobrze się nakłada, po prostu czuję przyjemne odczucia. Razem za miesiąc + 4 cm.
  Erogen X
 • Tomasz
  Kupiłem Erogen X na oficjalnej stronie, ponieważ rozumiem, że w podstawowym sklepie w Internecie dystrybutorzy również często mają podróbki. Zrozumiałem, że faktycznie używam oryginalnego środka. Żel pomógł mi pogrubić penisa, a także rozciągnąć go o 4 centymetry. Wynik zostanie zapisany.
  Erogen X
 • Maciej
  Erogen X to najlepszy żel, jakiego kiedykolwiek używałem. Od dawna zabiegam o powiększenie własnego penisa, mam tylko 10 cm, ale dość dużą średnicę. Kobiety w żaden sposób nie narzekały, ale zawsze chciałem więcej. Żel pomógł mi, teraz od razu widać, że mam dużego penisa, też nie sprawia już problemów.
  Erogen X
 • Paweł
  Żel Erogen X pomógł mi znaleźć rozwiązanie bardzo delikatnego problemu. Moja młoda dziewczyna powiedziała mi, że wszystko zadowala ją moją objętością, jednak jako przedstawicielka silniejszego seksu chciałem więcej niż czternaście cm. Erogen X rozwiązał ten problem w półtora miesiąca przy pomocy powiększonego o 4 penisa cm.
  Erogen X
Ocena użytkownika Erogen X
4.6
8